Reklam ve Tanıtım Çekimi

REKLAM VE TANITIM ÇEKİMİ

Çorlu’da Reklam ve Tanıtım Çekimi için profesyonel hizmet. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için sitemize tıklayın.

İşletmenizin marka olması yönünde yapabileceğiniz bir sürü alternatif var. En güçlüsü ise insanlara işinizi göstermektir. Bu gösterim sırasında dikkat edilecek bir sürü etken var. Sizin işletmenizin genişlemek istediği pazar, seslenmek istediğiniz hedef kitleye uygun kurgu, işletmenizin kurumsal kimliğine uygun renk profili, kullanılacak ekipmanlar gibi...

Biraz zorlandığınızı biliyoruz bu yüzden Çorlu'daki stüdyomuzda ufak bir toplantıyla işletmenizle ilgili detayları dinleyip size özel bir reklam filmi hazırlıyoruz. Daha sonra sizin işletmenizi ziyaret edip çekim için uygunluğunu kontrol ediyoruz.

Artık hazırız. Çekim günü ekibimizle gelip planladığımız kareleri alıp kurgu ve renk aşamasına geçiyoruz. Kurgusu yapılıp özel renk ayarlamaları yapıldıktan sonra size bir önizleme atıyoruz. Sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra son düzeltmeleri yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca 1 yıl boyunca verileriniz tarafımızca saklanmaktadır. İsteğinize göre Full HD veya 4K çözünürlükte render alabiliriz.

Ekstra olarak Crane sistem, Drone çekimi yapılmaktadır. Sosyal medya için bir dakikalık ve sunumlarınız içinde ortak belirlediğimiz optimum sürede filminiz teslim edilir.