Düğün Çekimi

DÜĞÜN ÇEKİMİ

Çorlu’da düğün fotoğraflarınızda ve düğün filminizde profesyonel hizmet. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için sitemize tıklayın. Ersoy Medya olarak dünya evine girdiğiniz en mutlu gününüz yani düğününüzde her zaman yanınızdayız. Yılların bize verdiği tecrübeyle siz değerli çiftlerimizin düğününde çarpıcı kareler yakalamayı ve unutulmaz bir arşiv teslim etmeyi hedefliyoruz.

Düğününüzü kararlaştırdıktan sonra Çorlu’daki stüdyomuzu ziyaret ederseniz bir kahve eşliğinde size daha önce yaptığımız çekimleri gösterebilir ve hayallerinizdeki karelere yaklaştırabiliriz. Yüz yüze görüşmemizin en büyük avantajı düğün gününde sizinle ilk kez karşılaşırsak ister istemez bir çekinme oluyor ama daha öncesinde tanışıp, sohbet ettiğimizde hem siz bizi tanımış tarzımızı anlamış oluyorsunuz hem de biz sizi tanıyıp sizin düğün gününüze daha iyi hazırlanıyoruz.

Stüdyomuzun size sunduğu imkânlardan birisi de VIP GELİN HAZIRLIĞI. Düğün gününüzde sadece size özel bir yer arıyorsanız size bu imkânı sunuyoruz. Dilediğiniz makyöz ve kuaförle çalışabilir ya da bizim size sunacağımız makyöz ve kuaför arkadaşımızdan destek alabilirsiniz. Çorlu düğün çekimlerinde Ersoy Medya size bir telefon kadar yakın.